Oświetlenie w sypialni – co byście wybrali?

  • Post
    Elektryczny Jarek
    Participant

    Hej ekipa!

    Mam przed sobą mały projekt związany z moją nową sypialnią i chciałbym się podzielić swoimi pomysłami i usłyszeć Wasze opinie.

    Planuję całkowicie odmienić oświetlenie w sypialni, żeby stworzyć przytulne miejsce do relaksu. Ale jest tyle opcji, że aż trudno się zdecydować.

    Czy ktoś z Was miał ostatnio podobny problem? Jakie oświetlenie wybraliście i czy jesteście zadowoleni z efektów?

    Myślę, że chciałbym mieć główne źródło światła – coś jak lampa sufitowa, ale też jakieś ciepłe światło do wieczorów. Może oświetlenie LEDowe, które jest dostosowane pod względem barwy?

    I jak to jest z regulacją intensywności światła? Czy opłaca się inwestować w smart oświetlenie, żeby móc dostosować światło do nastroju?

    Będę wdzięczny za Wasze wskazówki, bo szczerze mówiąc, jestem trochę zagubiony w tym gąszczu możliwości :D. Dzięki!

Viewing 1 replies (of 1 total)
  • Replies
    Luuki90
    Participant

    Ostatnio szukałem oświetlenia na allegro i natknąłem się na sporo opcji. Wybrałem lampę sufitową z możliwością regulacji barwy światła. W sumie sporo sklepów tam sprzedaje, więc jest w czym wybierać. Polecam przeszukać oferty, na pewno coś znajdziesz dopasowanego do swoich potrzeb i gustu.

Viewing 1 replies (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.